Türkiye’nin Gürcistan Büyükelçisi Fatma Ceren YAZGAN, beraberindeki Büyükelçilerle birlikte ilimizi ziyaret ederek, tarihi ve turistik yerleri gezdiler.
 
Türkiye’nin Gürcistan Büyükelçisi Fatma Ceren YAZGAN, beraberinde İtalya’nın Gürcistan Büyükelçisi Antonio ENRİCO ve eşi, Fransa’nın Gürcistan Büyükelçisi Pascal  MEUNİER ve eşi, Letonya’nın Gürcistan Büyükelçisi Ingrida  LEVRENCE ve eşi, Avusturya’nın Gürcistan Büyükelçisi Arad  BENKÖ ve eşi, AB Delegasyonu Gürcistan temsilcisi Carl HARTZELL ve eşi ve ABD Elçisi Elizabeth ROOD ile birlikte ilimizi ziyaret etti.
 
Valimiz Mustafa MASATLI ve eşi, Çıldır Kaymakamı Bedirhan İMAMOĞLU ve İl Emniyet Müdürü Ayhan TAŞ ile birlikte ilimizde, Yanık Cami Anıtı, Kongre Binası, Ardahan Kalesi ve turistik yerleri gezen Büyükelçiler Çıldır Gölünde misafir edilerek bir süre görüşme gerçekleştirdiler.
Büyükelçiler, ilçemizde bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, gördükleri misafirperverlik ve yakın ilgi dolayısıyla Kaymakamımız Bedirhan İMAMOĞLU'na teşekkür ettiler.

 

 


TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÇILDIR KAYMAKAMLIĞI
İrtibat Telefonu: (0478) 311 25 00 - Faks: (0478)  311 20 59